Кубок Черкас

Міжнародна парусна регата

на розбірних багатокорпусних судах

УКРАЇНА, ЧЕРКАСИ
КРЕМЕНЧУГСЬКЕ ВОДОСХОВИЩЕ
28 квітня- 06 травня 2018 г

2019

Залікова група 8 кв.м.

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
"Росич"1Ducky 15UKR 05Бабошко Дмитро0.744Біла Церква

Залікова група 10 кв.м.

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
L&K3L&K tourist 109Кравченко Сергей0.697Черкаси
Dobrodruh2Простор67Заплатинський Василь0.705Київ
Black Jack2Red SailVПефтиев Артем0.774Київ

Залікова група 13 кв.м.

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
Синдбад3Ducky 19UKR79Удовихин Сергей0.778Харків
Любчик20zp2Блудов Олег0.795Енергодар
Акула Тринидада4L&KUA1111Лозович Стас0.721Київ
Калипсо2AlexCat50Юрченко Олег0.753Дніпро
Золотце3Простор мод.МПономаренко Олег0.697Запоріжжя
Валерчик2Ducky 19Ukr69Кислиця Юрій0.736Дніпро
Метелик3С/пХ19Хамидулин О А0.749Харків
Дифтонг3natikaslam4Лейба Ольга0.713Харків
Нея5L&KUA1127Пащенко Борис0.690Київ
Янгол4Red SailАКорбут Микола0.721Київ
Raido4Red SailUA 1117Стеценко Олександр0.657Київ
Китёнок5Red Sail707Борисов Илья0.669Київ
Альпина UA06013Red Sail1Яценко Валерий Михайлович0.703Житомир

Залікова група 16 кв.м.

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
ДИКИЙ ВЕТЕР3L&K sport-cruiseД777Дикий Олександр0.790Дніпро
Аструительный4С/пХ-8Золотов Борис0.794Харків
Туарег3Ducky 19SUKR 01Ляшко Богдан0.823Старобільськ
Эдо3С/пUA 0437Корнеев Роман Геннадьевич0.697Дніпро
Вион5L&KUA 2181Онищенко Владимир Владимирович0.665Харків
Туарег4Ducky 19SUKR01Ляшко Богдан0.793Старобільськ
Alpiro4AlpiroЛУ 031Лукьянов Владислав0.772Полтава

Залікова група 20 кв.м

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
Фрам8С/пХ 21Солодков Алексей0.735Харків
Ньюфа5natika8875Антонов Евгений0.740Харків
Ураган3С/п77Регент Валерий0.798Черкаси

Залікова група больше 20 кв.м.

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
Спокойный8L&KО-4Косинский А.И.0.750Одеса
Борей8С/пUKR 08Кравченко Сергей Сергеевич0.796Черкаси

Залікова група Жесткокрпусні

Назва командиЕкіпаж, осібТип суднаНомер на вітриліСтерновийГоночний балМісто
GRAFITAS3TOPCATUKR 3819Асмолов Сергей Александрович0.863Харків